Müügitingimuste ulatus ja kehtivus

 1. Tingimused kehtivad kõikide isikute ja ostukeskkonna www. BIO2YOU.ee (edaspidi BIO2YOU e-pood) omanik Westway Finance OÜ-l vahel BIO2YOU e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
 2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad BIO2YOU e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
 3. Westway Finance OÜ-l on õigus tingimusi muuta. Muudetud tingimused kehtivad üksnes nende tellimuste suhtes, mis on esitatud pärast tingimuste muutmist.

 

Tellimine BIO2YOU e-poest

 1. Selleks, et tellida, valige välja teile sobivad tooted ning lisage need ostukorvi. Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, ostukorvist eemaldamiseks, koguste muutmiseks või tellimuse vormistamiseks valige e-poes „Ostukorv“.
 2. Täitke nime, tarneaadressi ning telefoni väljad. Kontrollige, et kõik andmed oleksid korrektselt sisestatud, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
 3. Valige saatmisviis. Saatmine toimub Smart Postiga või Eesti Postiga (Post24, Eesti Posti postkontorid, ELS Kuller). Kui tellimus on vormistatud tööpäeval enne kella 14.00, saadame tellimuse reeglina välja samal või järgmisel tööpäeval. Kui tellimus on vormistatud tööpäeval peale kella 14.00, saadame paki välja järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Et paki kättesaamine toimuks kiiremini, mugavamalt ja soodsamalt, soovitame saatmisviisiks valida Smart Post. Täpsemalt kohaletoimetamisest siit.
 4. Valige makseviis. Tasuda saab pangalingi abil, krediitkaardiga, pangaülekandega või tellimusele ise järgi tulles sularahas.  Kui tellimuse eest ei ole tasutud 3 tööpäeva jooksul, eeldame, et olete tellimusest loobunud, ning tühistame tellimuse.
 5. Kinnitage tellimus. Toodete müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Westway Finance OÜ-l arvelduskontole.

 

 Tagastamine

 1. Juhul, kui soovite oma tellimusest loobuda ja me ei ole veel tellimust postitanud, tühistatakse teie tellimus. Tellimuse tühistamiseks palume võtta meiega ühendust esimesel võimalusel telefonil +372 5034526  või saata meile vastavasisuline e-kiri aadressile info@bio2you.ee.
 2. Kui ostetud kaup teile mingil põhjusel ei sobi, siis on teil võimalus 14 päeva jooksul kasutamata kujul toode omal kulul tagastada ning raha tagasi saada või esialgne tellimus välja vahetada muu toote vastu. Tagastamise kulud kuni 10 euro ulatuses jäävad ostja kanda. Tagastatavad tooted peab tagasi saatma 30 päeva jooksul tagastamisest teatamisest. Raha kantakse tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele 30 päeva jooksul alates kauba tagastamisest.
 3. Müüja ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise või rikkumise tõttu.
 4. Juhul, kui teieni jõudnud toode on saanud vigastada või ei vasta kättesaamisel oma kirjeldusele, on teil võimalik meile esitada pretensioon kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest.

 

Muud tingimused

 1. Toodete hinnad või kauba saadavus võivad muutuda ette teatamata. Juhul kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse teiega ühendust ning vajadusel tagastatakse tasutud summa või pakutakse asendustoode.
 2. BIO2YOU e-poest ostmine on turvaline. Teie isikuandmeid ei avaldata kõrvalistele isikutele. BIO2YOU e-pood kasutab teie andmeid ainult teie tellimuste täitmiseks ning eripakkumiste edastamiseks juhul, kui olete meie uudiskirjaga liitunud.