Kas looduslik valgendav hambapasta on tõhus?

naturaalne bio2you valgendav hambapasta salvei ja piparmündiga

Kes meist ei sooviks endale säravvalget hambarida? Hammaste valgendamine on võimalik mitmel viisil. See võib tähendada keerulist ja kulukat protseduuri hambaarsti juures, aga ka kodus valgendava hambapasta või mõne valgenduskomplekti kasutamist. Paljudele meist seostub hammaste valgendamine kangete keemiliste vahenditega, mis võivad hambaid kahjustada ja tundlikuks muuta. Esimese hooga ei pruugi pähegi tulla, et on olemas ka naturaalsemaid võimalusi – näiteks looduslik valgendav hambapasta.

Looduslik valgendav hambapasta puhastab õrnalt

Tundlikud hambad on väga ebamugav probleem ja paljud selle murega inimesed ei söanda hammaste valgendamist proovida, kuna pelgavad, et ebamugavustunne süveneb veelgi. Looduslik valgendav hambapasta aga puhastab õrnalt ja hoopis kaitseb tundlike hammaste vaapa kahjustuste eest.

Naturaalne hambapasta sisaldab toimeaineid, mis kaitsevad hambaemaili katu ja lagunemise eest ning aitavad vältida ka igemeprobleeme. Looduslik valgendav hambapasta puhastab hambaid sügavuti ja seetõttu tuleb hammastel esile nende loomulik valge värv. Ka suitsetamisest, toidust ja muudest mõjutustest tingitud plekid muutuvad vähemärgatavaks või kaovad.

Valgendav toime on väga hea

Flowering sage, tied with string, against white.

BIO2YOU naturaalne looduslik valgendav hambapasta on piparmündiõli ja salveiekstraktiga ning selle valgendav toime töötab tõepoolest. Pastas sisalduvad aktiivtoimeained vähendavad hammaste tundlikkust, hoiavad hambad loomulikult valged, hoolitsevad püsiva antibakteriaalse kaitse ja puhta hingeõhu eest.

Salveiga hambapasta reguleerib suu happelist tasakaalu ja võitleb igemepõletiku vastu – nimelt on salvei kergelt antiseptiline ja vähendab põletikuohtu. Õrn piparmündimaitse on väga meeldiv ja pärast hambapesu on suu mõnusasti värske. Seda hambapastat tuleb kasutada kaks korda päevas nagu tavalist hambapastat ja harjata korraga vähemalt 2–3 minutit.

Kas soovite säravvalget naeratust, kuid ei taha hambaid kuidagi kahjustada? Sel juhul on kõige tervislikum valik looduslik valgendav hambapasta.

0 kommentaari

Lisa kommentaar

Soovid ka kommeteerida?
Lisa oma arvamus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga