kohaletoimetamine BIO2YOU s

Kohaletoimetamine tasuta, kui tellimuse summa on vähemalt 40€.

Kõik tellimused, mis on tasutud tööpäevadel enne kella 14:00, postitame reeglina samal päeval. Tellimused, mis on tasutud reedel pärast 14:00, nädalavahetusel või riigipühal, postitame järgmisel tööpäeval.

Tule ise tellimusele järgi Bio2You Ülemiste keskuse kauplusesse TASUTA

Soovi korral on võimalik tellimusele ise järgi tulla Bio2You Ülemiste keskuse I korrusel asuvasse kauplusesse, leiate meid Suur-Sõjamäe tn poolsest tiivast. Tellimusele saate järgi tulla, kui olete kaupluse poolt saanud kinnituse SMS-i teel, et Teie tellimus on valmis pandud ja võite sellele järgi tulla. Ülemiste keskuse kauplus on avatud E-P 10-21, reeglina saab tellimuse kohapealt kätte juba paari tunni jooksul pärast tellimuse esitamist (kaupluse lahtioleku aegadel).

SmartPOST 2€

Tellimus, mis on tasutud tööpäeval hiljemalt kell 14:00, jõuab reeglina sihtkohta juba järgmisel päeval (v.a Saaremaa ja Hiiumaa).  SmartPosti pakiautomaatide asukohti ja pakkide liikumisgraafikud vaata siit.

Kui pakk on jõudnud soovitud pakiautomaati, saadetakse paki saaja mobiiltelefonile vastavasisuline SMS, milles on kirjas uksekood. Paki kättesaamiseks tuleb minna pakiautomaadi juurde ning tegutseda vastavalt pakiautomaadi ekraanil olevatele juhistele. Juhul, kui soovite tellimust tagastada, siis saate seda teha sama pakikoodi kasutades (enne tellimuse tagastamist võtke ühendust info@bio2you.ee).

Post24 2,89€

Tellimus, mis on tasutud tööpäeval hiljemalt kell 14:00, jõuab reeglina sihtkohta juba järgmisel päeval. Post24 pakiautomaatide asukohad leiad siit.

 Kui pakk on jõudnud soovitud pakiautomaati, saadedakse paki saaja mobiiltelefonile vastavasisuline SMS, milles on kirjas uksekood. Paki kättesaamiseks tuleb minna pakiautomaadi juurde (Post24 pakiautomaadid on avatud 24h) ning tegutseda vastavalt pakiautomaadi ekraanil olevatele juhistele.

Eesti Posti postkontorisse 3,40€

Tellimust esitades sisesta aadress, kuhu soovid pakki saada. Kui pakk on jõudnud lähimasse postiasutusse, saabub Sinu postkasti vastavasisuline teatis, lisa tellimusele ka oma mobiilinumber, siis teavitatakse paki saabumisest ka SMS teel. 

ELS Kuller 4,50€

Paindlik kohaletoimetamisviis üle kogu Eesti. Saajale helistab kuller ette ja lepib kokku paki kättetoimetamiseks sobiva päeva ja kellaajavahemiku (sõltuvalt piirkonnast kella 8.00–20.00-ni).